Prohra

Spartkak Hluk - TJ FS Napajedla 9 : 0 (2 : 0)

Sestava: J.Krystyníková (B), Š.Baroň, J.Smyček (K), O.Tomek, D.Veselý, K.Huňka, Mi.Vrzala, L.Marholt, Ma.Vrzala, A.Smyček, F.Nedbal, M.Tureček, T.Florišová

Komentář trenérů Tomka a Huňky:

Úterní dohrávka odloženého utkání u lídra soutěže z Hluku, který ještě neztratil ani bod, by se dala popsat jako utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme byli vyrovnaným soupeřem, kdy se až na drobné chybičky dařila kombinace, hra po stranách a také se dařilo domácí dobře dostupovat při bránění. Výsledek prvního poločasu rozhodly dva rohové kopy, z nichž jsme si první branku vstřelili sami, při druhé se nepodařilo dostat míč včas do bezpečí a po sérii odrazů se k dorážce pohodlně dostal neobsazený hráč domácích. V tu dobu by si všichni i přes nepříznivý výsledek zasloužili pochvalu za předvedený výkon.

Co se ale stalo v druhém poločase, by se dalo nazvat jako totální Black Out. Hned od začátku jsme se věnovali spíše komentování výkonu spoluhráčů a po vlastních individuálních chybách jsme z utkání udělali exhibici pro domácí. Ti postupně do naší brány nasázeli dalších 7 branek a stanovili tak konečný výsledek na 9:0.

Datum vložení: 24. 4. 2024 19:35
Datum poslední aktualizace: 24. 4. 2024 19:37
Autor: Kryštof Saibert